UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.46' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - Artykuły: PLFA
Nazwa użytkownika
Hasło

Zapamiętać?
Zapomniane Hasło?
Szukaj:


  Artykuły: PLFA
PLFA w 2012 roku w pigułce


Wywiad z Jędrzejem Stęszewskim
W obszernym wywiadzie dla NFL24.pl, Jędrzej Stęszewski prezes Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego, opowiada w rozmowie z Piotrem Berą o powstaniu Topligi, prognozach na przyszłość, rozwoju klubów i reprezentacji narodowej oraz kulisach SuperFinału.

Międzynarodowe Pro Bowl


Wywiad: Kraków Football Kings
Z Łukaszem Niedzielskim, prezesem zarządu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Sportów Amerykańskich oraz Kamilem Sokołowskim, wice prezesem zarządu Stowarzyszenia, rozmawia Jacek Masłowski.

SuperFinałowe wspomnienia redakcyjne
Trzech redaktorów NFL24.pl postanowiło podzielić się swoimi wspomnieniami z tego wydarzenia. Żaden z nich nie pokazywał swojego tekstu innemu i nie dzielił się przemyśleniami.... Luźne reminiscencje płynące prosto z serca.

Zapowiedź NAC VII SuperFinału
23 tys. widzów, stadion wybudowany za 1,7 mld zł i dwie najlepsze w Polsce drużyny futbolu amerykańskiego. Brzmi jak kiepska polska komedia, ale nie ma w tym żadnej groteski. NAC VII SuperFinał w futbolu amerykańskim już 15. lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wywiad: Rugby czy futbol amerykański?
Rugby czy futbol amerykański? Futbol amerykański czy rugby? Odwieczny dylemat nad tym wyborem często przesłania nam piękno obu dyscyplin sportu. W specjalnej rozmowie dla NFL24.pl, prezes wrocławskiego klubu rugby opowiada o rozwoju futbolu i rugby w Polsce oraz o tym dlaczego futbol rozwija się lepiej od europejskiej wersji "jajowatej" gry.

O historii finału słów kilka


Kto wyląduje z pucharem?
Zapowiedź NAC VII SuperFinału według PLFA!

Felieton: Piękna woń Narodowego


Starcie rozgrywających: Kevin Lynch vs. Kyle McMahon


Podsumowanie sezonu 2012 Seahawks Gdynia


Podsumowanie sezonu 2012 Warsaw Eagles


Podsumowanie sezonu 2012 Devils Wrocław


Podsumowanie sezonu 2012 AZS Silesia Rebels

Kopiowanie jakichkolwiek tekstów lub materiałów ze strony bez zgody administratorów jest zabronione
UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.46' for table 'nfl24_settings'UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.46' for table 'nfl24_settings'