UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.107' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - Artykuły: NFL Top 5
Nazwa użytkownika
Hasło

Zapamiętać?
Zapomniane Hasło?
Szukaj:


  Artykuły: NFL Top 5
NFL Top 5 - Debiutanckie sezony
Po przerwie powraca cykl NFL Top 5. W dalszym ciągu trzymam się list związanych z Draftem. Tym razem prezentuję pięć najlepszych sezonów w wykonaniu debiutantów. Zapraszam do czytania i komentowania.

NFL Top 5 - Draft drużyny
Dzisiejsza lista Top 5 dotyczy najlepszych naborów dokonanych przez drużyny w jednym roku. Zapraszam do czytania i komentowania. Każdego roku drużyny w NFL liczą, że w Drafcie znajdą zawodników, którzy spełnią potrzeby na poszczególnych pozycjach. Wielu zapomina, że Draft to nie tylko pierwsza runda, a świetnych graczy można znaleźć w dalszej fazie naboru. Przyjrzyjmy się zatem, które drużyny dokonywały najlepszych wyborów w poszczególnych Draftach.

NFL Top 5 - Duety cornerbacków
Jak wiele znaczy dobry duet cornerbacków może pokazywać przykład Dallas Cowboys z tego offseason. Najpierw pozyskali Brandona Carra za 50 milionów dolarów za pięć lat gry, a później "wskoczyli" o 8 miejsc do góry podczas Draftu, by wybrać najlepszego CB w tym roku, Morrisa Claiborne'a. W NFL jedną z podstawowych składowych sukcesu jest powstrzymywanie gry górą. Ta lista prezentuje najlepsze duety cornerbacków w historii NFL. Zapraszam do czytania i komentowania.

NFL Top 5 - Duety rozgrywający - skrzydłowy
Jeśli jakakolwiek drużyna NFL myśli o sukcesie, musi znaleźć idealnego rozgrywającego i skrzydłowego, z którym będzie się doskonale rozumiał. Dzisiejsza lista Top 5 prezentuje najlepsze duety QB - WR w historii NFL. Zapraszam do czytania i komentowania.

NFL Top 5 - Futbolowe rodziny


NFL Top 5 - Najbardziej pechowe drużyny w NFL
Dzisiaj prezentujemy kolejną listę Top 5. Tym razem będzie to 5 najbardziej pechowych drużyn w NFL. Zapraszamy!

NFL Top 5 - Najgorsze wybory w Drafcie
Kontynuuję serię Top 5 związaną z Draftami. Dziś - najgorsze wybory w historii. Nie zawsze zawodnicy wybrani z wysokim numerem w Drafcie okazują się gwiazdami NFL. Zapraszam do czytania i komentowania.

NFL Top 5 - Uniwersalni gracze
Dzisiejsza lista Top 5 prezentuje najlepszych uniwersalnych graczy, którzy mogli grać na różnych pozycjach i wykonywać różne zadania na boisku. Na boisku potrafili wiele rzeczy robić dobrze. Zapraszam do czytania i komentowania.

NFL Top 5 - Zawodnicy wybrani późno w Drafcie
Zbliża się Draft 2012. Mimo, że wielu wierzy, że zawodnicy wybrani wysoko zrobią kariery na miarę Hall Of Fame, to często gracze z odległymi numerami są tymi najlepszymi. Dziś lista pięciu takich graczy. Zapraszam do czytania i komentowania.

NFL Top 5 - Zawodnicy, którzy nigdy nie zagrali w Super Bowl
W każdym sporcie są przykłady zawodników, którzy mimo fantastycznej indywidualnej kariery nigdy nie wystąpili w meczu o mistrzostwo. Choć wielu uważa, że prawdziwą miarą wartości zawodnika jest ilość zdobytych tytułów mistrzowskich, to jednak gracze na tej liście z pewnością należą do elity na swojej pozycji w historii NFL. Zapraszam do czytania i komentowania.

NFL Top 5 - Zwroty o 180 stopni
Kontynuujemy cykl Top 5. Tym razem "na rozkładzie" zwroty o 180 stopni w porównaniu z poprzednim sezonem.

NFL Top5 - Najlepsze Super Bowl
Zapraszam na kolejny artykuł z cyklu Top5. Dziś lista najlepszych finałów Super Bowl w historii.

NFL Top5 - Najmniej "gościnne" stadiony
Zapraszam na mój pierwszy artykuł z cyklu Top5, które podczas off-season będę zamieszczał na NFL24.pl co weekend. Rozpoczynamy od Top 5 stadionów w NFL, na których najciężej gra się przyjezdnym ekipom.

Kopiowanie jakichkolwiek tekstów lub materiałów ze strony bez zgody administratorów jest zabronione
UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.107' for table 'nfl24_settings'UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.107' for table 'nfl24_settings'