UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.125' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim Nowy Extra Point już dostępny!
Dodane przez Dariusz Ankiewicz dnia Kwiecień 03 2013 13:25:00
Najnowszy numer jedynego drukowanego miesięcznika o futbolu amerykańskim w Polsce od 3 kwietnia można już znaleźć na półkach sklepów sieci Empik w całym kraju.


Treść rozszerzona
Najnowszy numer jedynego drukowanego miesięcznika o futbolu amerykańskim w Polsce od 3 kwietnia można już znaleźć na półkach sklepów sieci Empik w całym kraju. W środku tym razem szczególnie wiele atrakcji dla fanów futbolu nad Wisłą.

Tematem numeru i bohaterem okładki jest Mark Philmore z Giants Wrocław, który opowiada o swoim drugim domu w stolicy Dolnego Śląska. Dokładnie analizujemy i przepytujemy też inną potencjalną gwiazdę tegorocznych rozgrywek, Ferniego Garzę z Seahawks Gdynia. Poza tym dokładniej przyglądamy się obu grupom PLFA I, wysłuchujemy zwierzeń zawodniczki Warsaw Spartans, nurkujemy razem z Królewskimi, rozmawiamy o wolotariacie w naszych klubach i proponujemy małą krzyżówkę sportów: Jakub Kosecki z Legii Warszawa opowiada nam o swoim zainteresowaniu futbolem (nie soccerem).

Piszemy też o początku sezonu na południu Europy, zapoznajemy Was z Delfinami z Nicei, przyglądamy się historii stadionu Delfinów z Miami czy nawet poświęcamy chwilę na inny, rozwijające się w Polsce amerykańskie sporty.

Dla każdego, coś interesującego. I to za jedyne 7.95 zł. Zapraszamy do Empików.

Zródło: Redakcja Extra Pointu