UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.125' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim Trzej rozgrywający zmieniają drużyny
Dodane przez Michał Gutka dnia Kwiecień 02 2013 12:15:48
Aż trzech różnych rozgrywających zmieniło swoje ekipy 1 kwietnia.


Treść rozszerzona
Matt Flynn, Carson Palmer i Colt McCoy od przyszłego sezonu wystąpią w nowych barwach. Wszyscy trzej zostali wytransferowani jednego dnia.

Jako pierwszy Seattle Seahawks opuścił Matt Flynn. Na byłego QB Green Bay Packers pokusili się Oakland Raiders i ich GM Reggie McKenzie, który wybierał Flynna do Packers jeszcze w Drafcie. Ostatni sezon zawodnik ten spędził jako rezerwowy w Seattle, po tym jak niespodziewanie ze składu wygryzł go rewelacyjny debiutant Russell Wilson.

Flynn przejdzie do Oakland w zamian za wybór z piątej rundzie w Draftu 2014 oraz jeden z wyborów w Drafcie 2015.

Raiders robiąc miejsce dla Flynna pozbyli się Carsona Palmera, który przeniósł się do Arizona Cardinals, a do Raiders powędrował wybór z późniejszych rund Draftu. Palmer nie powinien mieć większej konkurencji w drużynie z Phoenix. Cardinals pozbyli się Kevina Kolba, który trafił do Buffalo, a także Johna Skeltona.

Trzeci QB, który zmienia barwy to Colt McCoy. Były rozgrywający uniwersytetu Texas od początku kariery w NFL grał w Cleveland Browns, ale w ostatnim sezonie był zaledwie zmiennikiem Brandona Weedena. Teraz będzie zmiennikiem Colina Kaepernicka w San Francisco. Uczestnicy ostatniego Super Bowl zaproponowali Browns wybór z piątej oraz siódmej rundy Draftu.


zdjęcie: fanduel.com