Teraz jest 19 cze 2018, o 15:09

KOMENTARZE do Mock Draft 2018

Porozmawiajmy o najlepszej futbolowej lidze na świecie
  • Autor
  • Wiadomość

kks

• Ulubiona drużyna: Eagles
  • Ulubiony zawodnik: Dawkins!

Re: KOMENTARZE do Mock Draft 2018

Post27 kwi 2018, o 04:40

Cycu napisał(a):
osinho napisał(a):obaj są zgodni w kilku sprawach, w tym w tej najważniejszej - z #15 Cardinals select QB Josh Rosen :D

Obaj tez wieszcza Lamara do Baltimore, co byloby niezlym trzesieniem ziemii. Patrzac na to chlodnym okiem, rzadko zdarza sie, ze Qb z talentem Lamara czy Rosena moga byc dostepni w polowie 1 rundy, wiec ten rok daje niezwykla okazje do zlapania ciekawego Qb bez zastawiania pickow na przyszlosc. Mocno przerabialem wariant z Jacksonem w naszym forumowym mocku i bylem zdania, ze timing po prostu sie w tym nie zgrywa, ale jesli ustepujacy GM Newsome i przyszly GM DeCosta sa zgodni co do kierunku, w ktorym chcieliby pchnac zespol to Jackson wydaje sie ciekawa droga. Obciecie Flacco za rok moze dac nawet 16M oszczednosci, a za to juz mozna sprowadzic kawal dobrego WRa i TE.

No to macie nowego TE i Lamara. ;-)

Podejrzewam, że Eagles celowali w Sony'ego Michela, ale jak im go sprzątnęli, to wręcz chcieli zrobić trade down.

Cycu

Post27 kwi 2018, o 04:51

Na wschodnim wybrzezu prawie polnoc, ale ogladalem do konca, bo czulem w kosciach, ze jesli NE nie wezmie Lamara z 31, to Ravens wskocza po niego. Opcja 5-roku w przypadku Qb to jest ogromna sprawa - zwlaszcza gdy rookie year pewnie przesiedzi na lawce. Warto oddac za to 2 runde w przyszlym roku - szczegolnie jesli spojrzy sie na katastrofalne wybory Ravens w ostatnich 2 rundach. 2 trade downy to klasyczny Ozzie Newsome. Szkoda, ze DJ Moore zniknal z tablicy, bo Moore i Lamar to bylaby kosmiczna 1 runda. Jest bardzo dobrze i jesli jutro Kirk zacznie spadac, nie zdziwie sie jesli jutro wskocza w dolna polowke drugiej rundy, by go przechwycic. W Baltimore idzie nowe, za rok nowy GM, w koncu koniec piekielka z cap space.

W sobote bede w Baltimore na draft party. Bedzie sporo bylych i obecnych graczy. 1-rundowe picki beda mialy okazje przywitac sie z kibicami. Postaram sie zrobic kilka dobrych zdjec i skrobnac cos na strone.

P.S. Sporo juz Yuenglinga w siebie wlalem, ale widok Shaziera zaszklil mi oczy. Powodzenia gosciu!

oceansizer

• Ulubiona drużyna: Patriots, Eagles
  • Ulubiony zawodnik: DMac, G.O.A.T, Moss

Post27 kwi 2018, o 05:14

Oczywiście BB musiał mnie zaskoczyć. Jakkolwiek Wynn to dla mnie bomba (znacznie wyżej go cenie jako OT,aniżeli Milkera,czy McGlincgey),to Sony Michael wbił mnie w fotel. Świetny biegacz,który idealnie pasował mi do koncepcji Pats. Nie spodziewałem się,za żadne skarby świata,że BB zgarnie RB i to w I rundzie. Liczyłem na pucki defensywne,ale te naparadwe mi się podobają.
" Talent sets the floor, character sets the ceiling " - Bill Belichick.

kaliber

• Ulubiona drużyna: Cincinnati Bengals
  • Ulubiony zawodnik: E.Smith,T.Brady

Post27 kwi 2018, o 08:12

lafarro napisał(a):Trafilem z Ragnowem do Detroit. Pomylilem tylko rundy ;-)

Wygląda na to, że sprzątnięty sprzed nosa Bengals...ostatnie informacje z Cinci były takie, że się na niego zdecydowali ale to że trafia do Lions też dobrze. Z drugiej strony Billy Price w Cinci, zawodnik Ohio State też oceniam dobrze. Gratulacje dla "sz" - faktycznie nie pomyliłeś się co do ich QB, ja się cieszę że Barkley poszedł do Giants a nie Browns :-)
Bengals nr 1! Ponadto sympatyzuję z Cowboys,Patriots,Lions,Seahawks.

lafarro

• Ulubiona drużyna: Detroit Lions

Post27 kwi 2018, o 09:37

kaliber napisał(a):Wygląda na to, że sprzątnięty sprzed nosa Bengals...ostatnie informacje z Cinci były takie, że się na niego zdecydowali ale to że trafia do Lions też dobrze.

Na forach fanowskich Lions mówi się że sprzątnięcie Ragnowa sprzed nosa Bengals jest zemstą za "wyeliminowanie" Detroit z playoffów w zeszłym sezonie. Niemniej jednak mam dużą nadzieję ze ten center z Arkansas nie będzie takim niewypałem jak Swanson

kks

• Ulubiona drużyna: Eagles
  • Ulubiony zawodnik: Dawkins!

Post27 kwi 2018, o 12:14

Spece mocno krytykują wybory Browns. Nr 1 jest jak najbardziej do obronienia, wzięli tego QB, którego uważali za najlepszego, a że analitycy uważali innych QB za lepszych, to już ich problem. Jeśli chodzić o pick nr 4, to nawet jeżeli Ward będzie świetnym cornerbackiem, to IMO za 10 lat będą mocno żałować, że nie wybrali Chubba. :/

Eagles potrejdowali co było do przewidzenia. Mam mieszane uczucia co do tego co dostali w zamian. Wg mnie nie powinni zgadzać się na handel, jeżeli nie dostaną ekstra wyboru w tym roku. A otrzymali 2 za 2 w tym roku + 2. rundę w przyszłym. Trade będzie udany tylko wtedy jeżeli Ravens zaliczą słaby najbliższy sezon i będzie to wysoki wybór.

Pierre

Post27 kwi 2018, o 12:46

Jeśli chodzi o Browns to podoba mi się ich sposób draftowania, są odważni w swoich decyzjach jakie by one nie były. Co prawda w obu wypadkach uważam, że wybrali źle. Ale odwaga dokonywania wyborów i zaufanie do zawodników których wybrali zasługuje na oklaski.

krisow

• Ulubiona drużyna: Carolina Panthers
  • Ulubiony zawodnik: Luke Kuechly

Post29 kwi 2018, o 16:51

U mnie niezły numer bo trafiłem nr 61 w II rundzie. Skrzydłowy DJ Chark został wybrany przez Jags również w realnym drafcie. Mała rzecz, a cieszy :)
Obrazek
"Keep pounding!"
Poprzednia strona

Powrót do NFL