Teraz jest 24 wrz 2018, o 16:41

MOCK DRAFT 2018

Porozmawiajmy o najlepszej futbolowej lidze na świecie
  • Autor
  • Wiadomość

Michal29

• Ulubiona drużyna: Hawks
  • Ulubiony zawodnik: Russell Wilson

MOCK DRAFT 2018

Post23 mar 2018, o 10:10

No to zaczynamy najfajniejszy Mock Draft w tym kraju...

W tym roku udało się przyporządkować wszystkie drużyny (31) osobnym GM-om za co ogromne podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w rekrutowanie nowych osób. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie - przypominam mamy 24 godziny na każdy pick...

Jeśli w trakcie trwania naszej zabawy w NFL zdarzy się jakaś wymiana, która wpłynie na kolejność I rundy (a jest to prawdopodobne) - nie ma to dla nas znaczenia, zostajemy przy układzie z dnia 23.03.2018, godz. 10:10...
Jeśli chodzi o zmiany w drugiej rundzie - będzie obowiązywała nas kolejność odpowiednia dla dnia w którym ją rozpoczniemy...

Ostateczny układ I rundy i wybory:

1. Cleveland Browns (sz) - Baker Mayfield, QB, Oklahoma
2. New York Giants (Pierre) - Saquon Barkley, RB, Penn State
3. New York Jets (dominikkdz) - Josh Rosen, QB, UCLA
4. Cleveland Browns (sz) - Bradley Chubb, DE, NC State
5. Denver Broncos (Marcu) - Quenton Nelson, G, Notre Dame
6. Indianapolis Colts (bambosz) - Calvin Ridley, WR, Alabama
7. Tampa Bay Buccaneers (PyjterSothis) - Derwin James, S, Florida State
8. Chicago Bears (ZaharyMeb) - Roquan Smith, LB, Georgia
9. San Francisco 49ers (Michal2009b1) - Harold Landry, DE, Boston College
10. Oakland Raiders (OaRaiders_) - Denzel Ward, CB, Ohio State
11. Miami Dolphins (B_KnowsSports) - Derrius Guice, RB, LSU
12. Buffalo Bills (ciurek) - Josh Allen, QB, Wyoming
13. Washington Redskins (*mackwiatkowski) - Sam Darnold, QB, USC
14. Green Bay Packers (Cantona_10) - Minkah Fitzpatrick, DB, Alabama
15. Arizona Cardinals (osinho) - Leighton Vander Esch, ILB, Boise State
16. Baltimore Ravens (Cycu) - Tremaine Edmunds, ILB, Virginia Tech
17. Los Angeles Chargers (Maurycy1988PL) - Vita Vea, DT, Washington
18. Seattle Seahawks (Michal29) - Joshua Jackson, CB, Iowa
19. Dallas Cowboys (jaden) - Isaiah Wynn, OT/OG, Georgia
20. Detroit Lions (lafarro) - Maurice Hurst, DT, Michigan
21. Cincinnati Bengals (kaliber) - Will Hernandez, G, Texas-El Paso
22. Buffalo Bills (ciurek) - Rashaan Evans, LB, Alabama
23. Los Angeles Rams (adiku) - Marcus Davenport, DE, UTSA
24. Carolina Panthers (Tomek Czapiewski) - Mike Hughes, CB, UCF
25. Tennessee Titans (**commish choice - oryg. DomziLB) - Da'Ron Payne, DT, Alabama
26. Atlanta Falcons (Ufek) - Taven Bryan, DT, Florida
27. New Orleans Saints (DexterLuthor) - Mike Gesicki, TE, Penn State
28. Pittsburgh Steelers - (Yuuzek) - Lamar Jackson, QB, Louisville
29. Jacksonville Jaguars (krisow) - Mike McGlinchey, OT, Notre Dame
30. Minnesota Vikings (mg_2602) - Billy Price, C/G, Ohio State
31. New England Patriots (Oceansizer) - Sam Hubbard, DE, Ohio St
32. Philadelphia Eagles (kks) - Connor Williams, OT, Texas

33. Cleveland Browns (sz) - Jaire Alexander, CB, Louisville
34. New York Giants (Pierre) - Braden Smith, OG/OT, Auburn
35. Cleveland Browns (sz) - Anthony Miller, WR, Memphis
36. Indianapolis Colts (bambosz) - Kolton Miller, OT, UCLA
37. Indianapolis Colts (bambosz) - Nick Chubb, RB, Georgia
38. Tampa Bay Buccaneers (PyjterSothis) - Sony Michel, RB, Georgia
39. Chicago Bears (ZaharyMeb) - D.J. Moore, WR, Maryland
40. Denver Broncos (*commish choice - oryg. Marcu) - Isaiah Oliver, CB, Colorado
41. Oakland Raiders (OaRaiders_) - James Daniels, C, Iowa
42. Miami Dolphins (B_KnowsSports) - Dallas Goedert, TE, South Dakota State
43. New England Patriots (Oceansizer) - Mason Rudolph, QB, Oklahoma St.
44. Washington Redskins (mackwiatkowski) - Justin Reid, S, Stanford
45. Green Bay Packers (Cantona_10) - Courtland Sutton, WR, SMU
46. Cincinnati Bengals (kaliber) - Darius Leonard, OLB, South Carolina St
47. Arizona Cardinals (osinho) - Ian Thomas, TE , Indiana
48. Los Angeles Chargers (Maurycy1988PL) - Ronnie Harrison, S, Alabama
49. Indianapolis Colts (bambosz) - Arden Key, DE, LSU
50. Dallas Cowboys (jaden) - Nathan Shepherd, DT, Fort Hays State
51. Detroit Lions (lafarro) - Frank Ragnow, C/OG, Arkansas
52. Baltimore Ravens (Cycu) - Christian Kirk, WR, Texas A&M
53. Buffalo Bills (ciurek) - James Washington, WR, Oklahoma St
54. Kansas City Chiefs (PiotrDrwalu) - Carlton Davis, CB, Auburn
55. Carolina Panthers (Tomek Czapiewski) - Ronald Jones II, RB, USC
56. Buffalo Bills (ciurek) - Scott Quessenberry, G/C, UCLA
57. Tennessee Titans (**Michal29 - oryg. DomziLB) - Lorenzo Carter, OLB, Georgia
58. Atlanta Falcons (Ufek) - Mark Andrews, TE, Oklahoma
59. San Francisco 49ers (danp) - Austin Corbett, G, Nevada
60. Pittsburgh Steelers (**commish choice - oryg. Yuuzek) - Malik Jefferson, LB, Texas
61. Jacksonville Jaguars (krisow) - D.J. Chark, WR, LSU
62. Minnesota Vikings (mg_2602) - Hayden Hurst, TE, South Carolina
63. New England Patriots (Oceansizer) - Brian O'Neill, OT, Pittsburgh
64. Cleveland Browns (sz) - Tyrell Crosby, OT, Oregon

The 2018 NFL24.pl Mock Draft is officially open. Cleveland Browns are on the clock...

PS. Wystarczyło przekopiować formułkę z zeszłego roku i zmienić 7 na 8 - drużyna otwierająca pozostaje bez zmian. :D
Ostatnio edytowano 22 kwi 2018, o 23:14 przez Michal29, łącznie edytowano 59 razy
Na starym forum: WaltJones

sz

Re: MOCK DRAFT 2018

Post23 mar 2018, o 19:15

With the 1st pick in the 2018 NFL24.pl Mock Draft the Cleveland Browns select… Baker Mayfield, QB, Oklahoma

TLDR w jednym gifie:
Obrazek

Zastanawiając się, jak uzasadnić ten wybór, myślałem początkowo, że szeroko rozpiszę się na temat tego, dlaczego nie mógł to być Saquon Barkley i dlaczego w dzisiejszej NFL draftowanie running backa w najwyższych wyborach to zawsze błąd. Zdecydowałem się jednak kolegów (i koleżanki, jeżeli nas czytają) nie zanudzać i wspomnę tylko, że jeżeli drużyna ma potrzebę na pozycji QB, wysoki pick, i dostępnego klasowego rozgrywającego na tablicy, to w 95% przypadków musi on być wyborem (pozostałe 5% zachowane przede wszystkim dla wybitnych prospektów na pozycjach OT/EDGE).

Mając na uwadze powyższe, listę zawodników, których rozważałem do wybrania z numerem pierwszym, ograniczyłem do trzech nazwisk: Baker Mayfield, Sam Darnold i Josh Rosen.

Dlaczego zatem Mayfield? Jeżeli chodzi o boiskowe zalety, posiada niemal wszystko. Efektywność jego podań jest historyczna, ogólna celność również pozostawia w tyle innych QB dostępnych w tym roku. Mimo że Rosen i Darnold poruszają się lepiej w kieszeni, to Bakerowi w tym aspekcie wiele zarzucić również nie można, choć czasami w najważniejszych momentach nie udaje mu się uciec spod presji i uniknąć bolesnego sacka:

Obrazek

Rozgrywający Oklahomy nie ma historii problemów ze zdrowiem (w przeciwieństwie do Rosena), ani kłopotów ze stratami piłki i przechwytami (pięta achillesowa Darnolda w sezonie 2017). Zarówno praca nóg, jak i mechanika rzutu, mimo że w porównaniu z Rosenem wypadają gorzej, to wciąż niewątpliwe atuty Mayfielda. Jego ramię to nie armata, ale zarówno jego długiej piłce, jak i prędkości rzutu niczego nie brakuje. Wyróżnia go również doświadczenie - na poziomie rozgrywek uniwersyteckich spędził aż 5 lat, przez 4 lata grając jako starter (w 2014 po transferze do Oklahomy z uwagi na przepisy musiał pauzować rok) oraz dwukrotnie prowadząc Sooners do występu w College Football Playoff.

To, co mnie u Bakera niepokoi, to fakt, że często dużo czasu zajmowało mu pozbywanie się piłki (średnio ponad 3 sekundy, co jest chyba najgorszym wynikiem wśród wszystkich rozgrywających dostępnych w drafcie). Można to częściowo zrzucić na fakt, że linia ofensywna dawała mu bardzo dużo czasu, a sam zawodnik dodatkowo dobrze czuje się w 'rozszerzaniu' zagrywek, nie można jednak ignorować zarzutów (przynajmniej częściowo uzasadnionych), że Mayfield czeka z podaniem aż WR się uwolnią, zamiast uwalniać ich swoimi rzutami. Jest to element gry, nad którym Baker będzie musiał z pewnością pracować, zaś to, że zwykle nie blokuje wzroku na jednym odbierającym, szybko czyta grę, a wszystkie doniesienia wskazują na to, że również przy tablicy wypada świetnie, daje dużą nadzieję, że praca ta przyniesie skutki i Mayfield będzie w stanie w NFL grać szybciej i rzucać z większą antycypacją.

Mimo że trzech wspomnianych rozgrywających mam sklasyfikowanych bardzo blisko (i w prawdziwym drafcie będę zadowolony z wyboru któregokolwiek z nich, a obecnie wszystkie doniesienia wskazują na Darnolda), tym co przeważyło szalę na korzyść Mayfielda był jego charakter oraz styl, w jakim przewodził kolegom z drużyny. Baker to samiec alfa, niekwestionowany lider, którego kochają wszyscy, którzy mieli szansę bliżej go poznać. Nie da się znaleźć żadnych wypowiedzi na temat Mayfielda, czy to zawodników, czy trenerów Sooners, które nie składałyby się z samych superlatyw. Baker jest oczywiście bardzo porywczy, ale w granicach rozsądku - nie w sposób, który może zaszkodzić drużynie, a raczej w sposób, który zainspiruje ją do walki.

Mimo że wyglądało to komicznie, to potwierdzeniem tego, jak koledzy kochają Mayfielda, była sytuacja w ostatnim meczu sezonu 2017 na własnym stadionie Oklahomy, w którym QB - za karę za złapanie się za krocze tydzień wcześniej - został pozbawiony statusu kapitana. Nie mogąc wyjść z Bakerem na przedmeczowy uścisk dłoni i rzut monetą, pozostali kapitanowie Sooners zabrali ze sobą jego jersey:
Obrazek

Pasja, którą przyniesie z sobą Mayfield, to coś, czego potrzebuje młoda szatnia Browns, w której trudno obecnie (szczególnie po przejściu na emeryturę przez Thomasa) odnaleźć kogoś, za kim wszyscy poszliby w ogień.

Na zakończenie, na wypadek gdyby ktoś miał zamiar porównywać Mayfielda do Manziela, albo mówić, że jest za niski, zamieszczam krótką odpowiedź ;):
Obrazek

The New York Giants are now on the clock.

Pierre

Post23 mar 2018, o 21:46

With the 2nd pick in the 2018 NFL24.pl Mock Draft the New York Giants select… Saquon Barkley, RB, Penn State.

Obrazek

Wiem, że to RB i draftowanie biegaczy tak wysoko jest hm... obarczone dużym ryzykiem. Ale niestety nie mogę tutaj zrobić trade-down, które moim zdaniem Gaints zrobić wręcz muszą. Więc parę słów dlaczego nie inni zawodnicy.

Przede wszystkim należy się parę słów wyjaśnienia odnośnie tego dlaczego nie QB? Bo prawdą jest że Eli już bliżej końca kariery niż jej początku i nie sądzę żeby dostał kolejny kontrakt od Giants. Nie będę kłamać, że wybór Darnloda i Rosena nie był kuszący. I pewnie bym się na to zdecydował gdyby nie osoba Davisa Webba, wybrany rok temu rozgrywający Californii ma bardzo silne i precyzyjne ramie, owszem gra mechanicznie i dość czytelnie, ale jestem zdania że zasługuje na rok pracy z Patem Shurmurem i wtedy można oceniać czy jest tym kogo chcemy w Giants. To po pierwsze, po drugie: Na wybór tak wysoko zasługuje jak dla mnie dwóch rozgrywających wymienieni już powyżej Darnold i Rosen. Jednak są to gracze na tu i teraz, a jeśli już Gaints maja wybierać rozgrywającego to w mojej ocenie powinien być to "project" bo do kiedy jest tutaj Eli i tak trawy nie powącha. Trzecia kwestia, w dużej mierze zgadzam się z Billem Parcellsem, co do kryteriów wyboru rozgrywającego. A żaden z powyższej dwójki nie spełnia ich nawet połowy (w przypadku Darnolda jest to TD:INT ratio i procent celnych podań>60%. W przypadku Rosena dochodzi co najmniej 30 meczów w NCAA, chociaż trzeba zaznaczyć że jest to równe 30, a celne podania też wchodzą tutaj na styk). Nie spełniają za to kryteriów, które mają świadczyć o ich dojrzałości (ukończenie studiów, status seniora).Jasne nie jest powiedziane, że te aspekty zawsze idą w parze z "dorosłością", bo Mayfield spełnia je oba, a w mojej ocenie jest mniej dojrzały od wymienionej dwójki. Chcę jednak dorosłego rozgrywajacego. No i ostatnia kwestia, nie chcę dwóch niedoświadczonych rozgrywających za Elim, jeśli w zespole ma być trzech rozgrywających to niech będzie to starter-pewny weteran-"project". Mógłbym w sumie tutaj jeszcze długo pisać, ale nie chcę Was atakować tablicą tekstu. Więc w skrócie, Gaints powinni jak dla mnie wybrać QB w dwóch sytuacjach - sprzedaż Elia albo sprzedaż Webba, z mocnym wskazaniem na to pierwsze. Bo jeśli draftujesz zawodnika w pierwszej rundzie to chcesz żeby to był starter, tu i teraz a nie za 3 lata.

Druga odrzucony zawodnik to Quenton Nelson, wybaczcie ale nie wiem co musiałby zrobić zawodnik IOL żebym wybrał go tak wysoko.Jego impakt na drużynę nie jest wart miejsca w którym miałby zostać wybrany (zupełnie inna kwestią jest fakt, że wcale nie jest on moim guardem numer jeden w tym drafcie).

Kwestia trzecia Bradley Chubb, był moją opcja 1b. Było mi trudno z niego zrezygnować o tyle, że reprezentuje sobą wszystko czego Giants szukuli w pass-rusherach w ciągu ostatnich 20 lat. Skoro jednak zapadła decyzja o przejściu na hm... hybrydę 3-4 z 4-3 z mocnym wskazaniem na to pierwszej ustawienie. To Chubb ma ten sam problem co JPP, nie jest zawodnikiem skrojonym pod to pierwsze ustawienie. A że tegoroczny draft jest bardzo głęboki jeśli chodzi o OLB 3-4 z bólem serca zrezygnowałem z Chubba.

Teraz już przechodząc do mojego wyboru, Giants weszli w okres przebudowy i jeśli faktycznie Mayfield poszedł by pierwszy to tutaj powinien polecieć trade-down bo cena osiągnęła by w mojej ocenie poziom kosmiczny i mogła ustawić zespół na lata. No ale takiej opcji nie ma.

Skoro muszę już wybierać, to stawiam na ofensywnego playmarkera, nie tylko dlatego że Barkley to jeden z najlepszych prospektów w historii tej pozycji, ale również przez duże braki w grze biegowej Giants. Przeskok jakościowy jaki daje taki wybór jest ogromne. Do jednego z najsłabszych korpusów biegaczy w lidze dodajemy, kto wie czy nie przyszłorocznego All-Pro. Jak dla mnie jedna taka okazja na milion. Szczególnie że powinno to przełożyć się też na lepsza grę górą. Po pierwsze Barkley to kompletny bardzo dobrze blokujący zawodnik. Po drugie mając go na boisku robimy więcej miejsca dla OBJ, Sheparda i Engrama. No i zostaje kwestia kontraktu OBJ, kiedy jest na boisku nie da się go nie kochać. Tylko nie zawsze na tym boisku jest, a niestety ego ma bardzo wysokie i kontrakt będzie należał do tych najdroższych w lidze. Pytanie czy Giants na to stać? Barkley może stać się jego naturalnym następcą w ofensywie.

The New York Jets are now on the clock.
Ostatnio edytowano 24 mar 2018, o 11:59 przez Pierre, łącznie edytowano 1 raz

dominikkdz

• Ulubiona drużyna: Saints
  • Ulubiony zawodnik: Hau'oli Kikaha

Post23 mar 2018, o 21:59

With the 3rd pick in the 2018 NFL Draft, the New York Jets select ... Josh Rosen, Quarterback, University of California, Los Angeles

Management Jets pozyskaniem trzeciego wyboru pozostawił nam niewiele do zgadywania - stało się oczywistym, iż ich celem jest rozgrywający.

Wybór sprowadził się do osób Sama Darnolda oraz Rosena właśnie, ale tylko jeden mógł zostać zbawcą Jets.

Zostanie nim Rosen, czyli rozgrywający mający wszystko, czego można tylko oczekiwać od twojego signal-callera.
Myślę, że nie trzeba udowadniać jak dobrym jest on QB, gdyż to po prostu widać na pierwszy rzut oka.

Od lat było mu pisane odnieść sukces i tutaj, w Nowym Jorku, on to właśnie zrobi - idealny człowiek, by przełamać klątwę QB Odrzutowców!

Cleveland Browns are on the clock.
DK

sz

Post24 mar 2018, o 20:07

With the 4th pick in the 2018 NFL24.pl Mock Draft the Cleveland Browns select… Bradley Chubb, DE, NC State

TLDR:
Obrazek
(steal)

Na tę chwilę największą pozycyjną potrzebą Browns jest LT, jednak w tegorocznym drafcie nie ma zawodników na tej pozycji, którzy uzasadnialiby tak wysoki wybór. Quenton Nelson, moim zdaniem najlepszy ogółem gracz w naborze, jest niestety Guardem, i mimo że ma warunki fizyczne ku temu, by grać na zewnątrz linii ofensywnej, draftowanie go z nadzieją, że uda mu się zmienić pozycję na OT, byłoby zbyt dużym ryzykiem.

Do końca wahałem się między Fitzpatrickiem a Chubbem i gdyby nie ruchy Browns we free agency wybór padłby pewnie na DB Alabamy. Fitzpatrick w swojej karierze grał przede wszystkim jako SCB i FS, jednak wybierając go nie brałbym pod uwagę pierwszej z tych pozycji. Draftowanie wysoko slot cornera nie byłoby w mojej ocenie najrozsądniejszym dysponowaniem wyborami w drafcie, szczególnie, że w Cleveland w tej roli gra znakomity Briean Boddy-Calhoun. Jeżeli chodzi o pozycję FS, to nie jestem przekonany, czy pozyskanie do tej roli Demariousa Randalla powinno powstrzymywać mnie przed wyborem Fitzpatricka, jednak skoro Randall jest już zawodnikiem Browns, to warto dać mu szansę, a ewentualnej alternatywy poszukać w późniejszych rundach. Jako outside corner Minkah to niestety niewiadoma i choć mam przeczucie, że poradziłby sobie tam świetnie, to, biorąc pod uwagę jak mocno obsadzona jest ta pozycja w naborze, nie postawie na to wyboru numer 4.

Tym samym wybór padł na Bradleya Chubba. Chubb jest jeżeli nie najlepszym, to jednym z najlepszych defensywnych zawodników w tym drafcie oraz chyba niekwestionowanym numerem jeden w grupie EDGE rusherów, po QB i obok LT najważniejszej pozycji w futbolu. Nie jest to wybór wypełniający jakąś naglącą potrzebę Browns - mają przecież w składzie Mylesa Garretta i Emmanuela Ogbaha - jednak co można zrobić z trzema świetnymi DE pokazali w zeszłym sezonie Jaguars, rotujący Campbella, Fowlera i Ngakoue. Dodatkowo zarówno Garrett, jak i Ogbah opuścili znaczne porcje sezonu 2017, zaś Ogbah, mimo że rewelacyjnie gra przeciwko biegowi, jako pass rusher nie jest tak efektywny, jakby sobie tego życzyli kibice Browns. Chubb już teraz jest w tym elemencie znacznie lepszy od byłego DE Oklahomy State i jeżeli rzeczywiście zostanie wybrany przez Browns z #4 (na co jest spora szansa), to współczuję rozgrywającym, którzy przy 3rd and long będą musieli stawać naprzeciwko niemu i Garrettowi atakującym z krawędzi.

Obrazek

The Denver Broncos are now on the clock.

Marcu

• Ulubiona drużyna: Denver Broncos

Post25 mar 2018, o 14:43

With The 5th pick in the 2018 NFL24.PL Mock draft the Denver Broncos select Quenton Nelson, Notre Dame, G.

Nie widzę sensu tracić 1 round pick na rozgrywającego ( przeszedł Keenum ).Ol jest pozycja która Broncos muszą poważnie wzmocnic. Zastanawiałem się jeszcze nad Fritzpatrickiem ponieważ zapowiada się na genialnie i Broncos stracili Taliba . Ale nadchodzi czas innego Cb Robiego

Indianapolis Colts its now on the clock

bambosz

• Ulubiona drużyna: Seahawks
  • Ulubiony zawodnik: Wilson, Sherman

Post26 mar 2018, o 01:19

Zabraliście mi już wszystkich graczy których rozważałem do Colts dlatego pick to pełna improwizacja :D
W prawdziwym drafcie pewnie będzie festiwal QB w TOP5 i Colts napewno dostaną kogoś z trójki Barkley, Nelson, Chubb a tak sie składa, że cała trójka spełnia potrzeby pozycyjne w Colts.
Czego potrzebują Colts by wrócić na szczyt AFC South? Przede wszystkim zdrowego Andrew Lucka. Chłopak jak jest w formie to przykrywa wszelkie niedoskonałości Colts - wystarczy spojrzeć gdzie byli dwa lata temu a gdzie są po dwóch sezonach w których Luck zmaga się ze zdrowiem. Nawet Seahawks chyba tak nie zależą od Wilsona jak Colts od Lucka. Jak najlepiej pomoc Andrew? Poprzez dodanie dobrych liniowych, którzy ograniczą troszkę liczbę strzałów jakie dostaje lub poprzez zwiększenie trochę udziału gry biegowej. Ewentualnie poprawienie koszmarnej defensywy przez którą Colts zazwyczaj muszą gonić, nabijać dużo punktów i przez to dużo rzucać. Przydałby się też, może drugi WR który odciągnąłby trochę atencji przeciwnych secondary od Hiltona - Moncrief nie jest zły, jednak dla mnie to zawodnik którym przeciwne drużny jakoś szczególnie muszą się przejmować. Gra biegowa tej drużyny praktycznie nie istnieje - tylko w 5 meczach jako drużyna przekroczyli 100y.
W secondary ich najlepszym zawodnikiem jest obecnie Quincy Wilson i przydałoby się, żeby dodali potencjalnych starterów na pozycje CB. Potrzebują wsparcia we wszystkich formacjach defensywy - szczególnie na pozycji linebackerów. LB wybieranych w TOP10 raczej ze świeczką szukać - muszą być naprawde wybitni jak Kuechly także poszukamy go w drugiej rundzie.
Z racji, że tak jak wspomniałem na wstępie zawodnicy którzy najprawdopodniej trafią do Colts zostali już wybrani to mój wybór ogranicza się pomiędzy najlepszego dostępnego WR a CB - z racji, że nasze mocki zazwyczaj są mocno defensywne to troszkę zamieszam i popsuje plany może takim teamom jak np 49ers :evil: W tamtym roku raczej nikt nie przewidywał, że cała trójka Williams, Ross i Davis pójdzie w TOP10 - spodziewano się raczej, że może jeden z nich się załapie. W tym roku widzę szanse tylko dla jednego WR żeby załapać się w ogóle do TOP15.

Indianapolis Colts wybierają Calvin Ridley WR Alabama.
W mojej opini najlepszy WR w drafcie. Grał w Alabamie, a większość prospectów ze szkoły Sabana raczej nie schodzi poniżej jakiegoś określonego poziomu w NFL, także jest wyborem pewniejszym od Suttona. Co działa w mojej opinii jeszcze na jego korzyść? Grał ze słabymi QB, przy których raczej nie pokazał pełni swojego potencjału. Jego akcje mogą spaść po słabym według opinii ekspertów Combine, jednak według mnie te całe testy na Combine nie odzwierciedlają niczego. 4.44 to wystarczająca szybkość by grać jako WR w NFL - popatrzcie na Deza albo Shermana. Ważne jest to jak prezentował się na boisku.

PyjterSothis

• Ulubiona drużyna: NEW ENGLAND PATRIOTS
  • Ulubiony zawodnik: T.Brady

Post26 mar 2018, o 20:08

With the 7th pick in the 2018 NFL24.pl Mock Draft the TB BUCS select… Derwin James, S, Florida State

W tym roku uzasadnienia raczej króciutkie będę pisał :roll:

Potrzeby Bucs w tym drafcie to na pewno wzmocnienie obrony w postaci DE, Safety i wydawało się, że CB (dopóki B.Grimes nie przedłużył umowy) no i po odcięciu D. Martina na pewno RB. Ponadto przydałby się ktoś do wzmocnienia Offensive Line.

Po cichu liczyłem , że może zostanie jeszcze na tym etapie Bradley Chubb, no ale się nie udało. Wydaje mi się, że dobrego DE będzie jeszcze można spokojnie wyciągnąć w dalszych rundach.
To samo dotyczy pozycji RB. S.Barkley poszedł już u Nas z dwójką a w sumie i tak nie wiem czy bym go brał w pierwszej rundzie.
Mając na uwadze powyższe skupiłem się na szerokiej pojętej pozycji safety. Tutaj brałem pod uwagę tylko dwóch kandydatów,a to Derwina Jamesa z FSU i Minkaha Fitzpatricka z Alabamy.

Muszę przyznać, że wybór był naprawdę trudny, a zarówno jeden jak i drugi kandydat ostatnio poszli w górę w mockach. Obaj zawodnicy mają papiery na granie naprawdę na najwyższym poziomie. Nawet na combine wypadli podobnie, choć wydaje mi się, że D. James jest jednak troszkę lepszym atletą.

https://www.youtube.com/watch?v=PF_HPdD6vNE

Z drugiej strony Fitzpatrick może jest troszkę bardziej uniwersalnym / wszechstronnym zawodnikiem.
CO zadecydowało, że wybrałem D. Jamesa. Jak to zwykle u mnie bywa , gdy zawodnicy idą łeb w łeb patrzę na takie rzeczy jak : uczelnia, skąd kto pochodzi itd.
Poza tym zawsze dla BUCS wybieram kogoś z Florydy :D No to tradycyjnie jak co roku zadecydowało to, że D. James to chłopak z Florydy, który powinien się bez problemu zadomowić w Tampie. DO tego z tego można wyczytać w internetach to serce szatni i zawodnik bez konfliktowy tworzący klimat tejże szatni.

Do tablicy wywołuje Chicago Bears.
PATRIOTS potem długo, długo nic i sympatia do: TB Bucs, Packers, Seahawks, Saints i Raiders :twisted:

ZaharyMeb

• Ulubiona drużyna: Chicago Bears
  • Ulubiony zawodnik: Charles Tillman

Post26 mar 2018, o 22:28

With the 8nd pick in the 2018 NFL24.pl Mock Draft the Chicago Bears select...Roquan Smith, LB, Georgia.

Przed rozpoczeciem poprzedniego sezonu Bears byli uznawani za jedna z najgorszych ekip...i te przewidywania, niestety sie sprawdzily. Miski mialy kilka niezlych spotkan, paru zawodnikow wyroznialo sie na tle kolegow(tutaj nalezy pochwalic FS, Eddie Jackson), jednak zazwyczaj wygladalo to slabo. Kolejny sezon ponizej oczekiwac zaowocowal zmiana trenera, ktory musi rozwiazac przede wszystkim dwa problemu. Pierwszy, to dopasowanie sysytemu gry pod mlodego rozgrywajacego(z tym nie powinno byc wielkiego problemu). Drugi to zagospodarowanie RB miskow, ktorego charakterystyka jest zupelnie inna niz Hunt'a, najwieksza niespodzianke poprzedniego sezonu i motor napedowy Chiefs. Howard to bardzo dobry biegacz, ale pilek nie potrafi lapac(a tego oczekuje nowy HC Bears).

Kogo miski potrzebuja/ktore formacje nalezy wzmocnic...

-OL...CHAOS, te slowo idealnie pasuje do poczynac tej formacji w poprzednim sezonie. Wszechstronny zawodnik to skarb, jednak gdy grasz jako ofensywny liniowy, ten atut staje sie przeklenstwem. Brak stabilnosci i kontuzje, w glownej mierze przyczynily sie do wspomnianej sytuacji. Jak obecnie wyglada OL Bears?...RT-Massie(dobry gracz), RG Sowell(przecietny zawodnik), C-Whitehair(nominalny Guard, srednio radzi sobie jako Center), LG-Long(czesto jest kontuzjowany), oraz LT-Leno JR(nie jestem zwolennikiem tego gracza). Wyglada to bardzo przecietnie i trzeba zainwestowac w nowego Guarda.

-ILB...sprawdzajac jak wyglada rywalizacja na pozycjach LOLB i ROLB, prezentuje sie to calkiem przyzwoicie. Brakuje troche jakosci, ale sytuacja nie jest tragiczna. Gorzej jest w srodku...obecnie w skladzie miskow mamy tylko trzech nominalnych ILB'ow(Kwiatkowski, Trevathan i Timu). Potrzeba swiezej krwi, kogos utalentowanego, kto wzmocni wspomniana pozycje.

-WR...sutuacja na tej pozycji wyglada znacznie lepiej niz rok temu. Zakontraktowano kilku zawodnikow, ktorzy powinni dac wiecej komfortu mlodemu rozgrywajacemu. Wiec dlaczego potrzeba wzmocnic szeregi skrzydlowych?...Robinson stracil poprzedni sezon przez kontuzje(ciezko powiedziec jak sie bedzie prezentowal po tak dlugiej przerwie). White, chyba nie ma kibica Bears, ktory wierzy ze zawodnik w kocu rozegra dobry sezon(niewielu jest takich ktorzy wierza ze w ogole rozegra caly sezon bez urazu). Pozostalym skrzydlowym brakuje umiejetnosci, by stac sie wiodacymi postaciami ekipy z wietrznego miasta.

-CB...podobnie jak w przypadku skrzydlowych, jest glebia na pozycji, ale brakuje jakosci. Fuller rozegral dobry sezon i zostal nagrodzony nowym kontraktem. Jednak 1,5 sezonu dobrej gry, na cztery lata spedzone w szeregach miskow to troche malo. Kolejny podstawowy Cb Amukamara, gral poniezej oczekiwan. Podpisal nowy kotrakt, ale czy bedzie prezentowal sie lepiej niz w poprzednim sezonie...raczej nie. Cooper, najprawdopodobniej podpisze roczna umowe. Pozostali gracze z tej pozyscji sa przecietni i tyle. Przytoczone nazwiska raczej nie powoduja strachu u rywali, ale nie jest to priorytetowa pozycja w pierwszych dwoch rundach draftu.

Dlaczego wybralem Smith'a...po pierwsze, bo Nelson nie jest juz dostepny w naszej zabawie...po drugie, bo jest to dla mnie najlepszy LB w tym drafcie.

W pierwszym zdaniu chce napisac czemu nie jest odpowiednio doceniany przez kibicow...mialnowicie 185 cm wzrostu i 102 kilo wagi. W jego przypadku wzrost nie jest duzym problemem, jednak brakuje mu troche kilo do typowego ILB. Jenak football sie zmienia i parametry typowego ILB tez beda sie zmieniac. W mojej opinii Smith to typowy gracz z nowego kanonu na swojej pozycji, gdzie sila i zasieg traci na rzecz szybkosci i zwrotnosci. Roquan Smith rozegral trzy sezonu na uczelni w systemie 3-4, co moze mu pomoc w szybkim odnalezieniu sie w defensywie Bears. Jego statyski sa dobre, a poczynania pozasportowe nie budza watpliwosci. Dobrze radzi sobie z gra biegowa, swietie sprawdza sie w kryciu. Wedlug mnie jest odpowiedzia na rozszerzony wachlarz zagrywek z udzialem biegaczy i krotkie podania do skrzydlowych czy TE'ow. Podsumowujac...Smith'a charakteryzuje: szybkosc, zwrotnosc, dobra praca nog i umiejetnosc czytania gry. Wedlu mnie chlopak ma to ''cos'' i bedzie to duzym wzmocnieniem front seven miskow.

PS. wybacznie brak polskich znakow w tekscie.

San Francisko 49ers are now on the clock.
Na starym forum: onetwo.

Michal2009b1

• Ulubiona drużyna: Niners

Post27 mar 2018, o 18:00

With the 9th pick in the 2018 NFL24.pl Mock Draft the San Francisco 49ers select… Harold Landry, DE, Boston College

Wyjaśnienie dodam później.

Oakland Raiders are now on the clock.
Następna strona

Powrót do NFL