Teraz jest 25 kwi 2017, o 23:11

Pytanie o nowe forum

Propozycje, skargi i twórczość własna
  • Autor
  • Wiadomość

DexterLuthor

• Ulubiona drużyna: NO Saints
  • Ulubiony zawodnik: Gronk/Brees/Romo

Pytanie o nowe forum

Post26 sie 2015, o 10:58

Na poprzednim forum gdy temat miał kilka stron po kliknięciu w tytuł otwierała sie ostatnia strona z najnowszymi postami. Teraz otwiera sie pierwsza. Nie jest to jakiś wielki problem ale raczej ułatwienie szczególnie dla kogoś kto używa komórki. Jest jakaś szansa aby bylo tak jak w poprzedniej wersji?
ŻYCIE TO JEST PIĘKNA GRA JEDNEMU ZABIERZE DRUGIEMU DA

Jacob

• Ulubiona drużyna: Patriots, Rams
  • Ulubiony zawodnik: Sporo ich ;D

Re: Pytanie o nowe forum

Post26 sie 2015, o 20:56

Klikanie przez nazwę tematu działa tak domyślnie i tego nie zmienimy. Można przejść automatycznie do ostatniego posta klikając w obrazek ze strony głównej Obrazek. To najłatwiejszy sposób, który działa bardzo dobrze :)
"To be successful, a man must exert an effective influence upon his brothers and upon his associates, and the degree in which he accomplishes this depends on the personality of the man. The incandescence of which he is capable. The flame of fire that burns inside of him. The magnetism which draws the heart of other men to him" - Vince Lombardi
Obrazek

Mateusz Lewandowski

• Ulubiona drużyna: DAL

Post27 sie 2015, o 05:44

to mi brakuje jeszcze bardziej przydatnej wersji linku, a mianowicie przejście do pierwszego nieczytanego postu w temacie, na razie odkryłem że można wejść na pierwszą stronę wątku i u góry jest link przejścia do pierwszego nieczytanego postu, szkoda że opcji takiej brakuje na liście tematów, zawsze jeden "klik" mniej ;)

kepic

• Ulubiona drużyna: NY Giants

Post27 sie 2015, o 08:48

@Mateusz Lewandowski

Na głównej stronie masz przycisk/link pod tytułem "nieprzeczytane odpowiedzi" - klikasz i wyświetla ci wszystkie nieprzeczytane przez ciebie tematy/wątki
The Catch
Obrazek

Mateusz Lewandowski

• Ulubiona drużyna: DAL

Post28 sie 2015, o 05:52

kepic napisał(a):@Mateusz Lewandowski

Na głównej stronie masz przycisk/link pod tytułem "nieprzeczytane odpowiedzi" - klikasz i wyświetla ci wszystkie nieprzeczytane przez ciebie tematy/wątki

fakt jest link "Nieprzeczytane posty" ale otwiera on stronę z listą nieprzeczytanych wątków a tutaj sytuacja wygląda jak przedstawiłem, nie ma możliwości jednym kliknięciem z tej listy otworzyć tematu na ostatnie nie przeczytanej wiadomości, tylko otwieramy wątek i klikamy w link "Pokaż pierwszy nieprzeczytany post" który do pierwszego nie przeczytanego postu nas przenosi

no chyba, że ja jestem ślepy i nie ogarniam ;)

kepic

• Ulubiona drużyna: NY Giants

Post28 sie 2015, o 09:10

Mateusz Lewandowski napisał(a):fakt jest link "Nieprzeczytane posty" ale otwiera on stronę z listą nieprzeczytanych wątków a tutaj sytuacja wygląda jak przedstawiłem, nie ma możliwości jednym kliknięciem z tej listy otworzyć tematu na ostatnie nie przeczytanej wiadomości, tylko otwieramy wątek i klikamy w link "Pokaż pierwszy nieprzeczytany post" który do pierwszego nie przeczytanego postu nas przenosi

no chyba, że ja jestem ślepy i nie ogarniam ;)

Wybacz, za pierwszym razem nie zajarzyłem o co ci konkretnie chodzi - muszę przyznać że choć przyzwyczaiłem się już do szukania postów poprzez "Nieprzeczytane posty" twoja idea "Pokaż pierwszy nieprzeczytany post" jest dużo bardziej "pociągająca" :D
The Catch
Obrazek

google1

Post30 gru 2016, o 12:10

To forum już za to umiera.

Powrót do Forumowicze