Teraz jest 23 cze 2018, o 05:35

Gdzie oglądamy futbol amerykański

Gry, książki, komiksy, filmy i seriale, programy TV
  • Autor
  • Wiadomość

lukaszgaszynski

Re: Gdzie oglądamy futbol amerykański

Post21 wrz 2015, o 19:08

ruffitarniak napisał(a):Niestety nie da się oglądać NFL przez internet na Eleven sports, bo w tym przypadku tylko przez satelitę lub kablówkę będzie można obejrzeć NFL.

Dziś od 17 od 19:30 oglądałem retransmisję meczu Seahawks-Packers na Player.pl - kanał Eleven Sports.
Komentowali Witold Cebulewski i Jędrzej Stęszewski.
Kolejne transmisje:
22.09. godz.2:30-5:30 Jets-Colts (powtórka godz. 17-19:30)
25.09 godz. 2:25-5:30 Redskins-Giants (powtórka godz. 17-19:30).
Jak dla mnie w sam raz, nie mam czasu na zarywanie nocy więc na spokojnie po pracy będę sobie oglądał. Podłączam kabel hdmi i elegancko śmiga na telewizorze :)

krisow

• Ulubiona drużyna: Carolina Panthers
  • Ulubiony zawodnik: Luke Kuechly

Post21 wrz 2015, o 19:40

Przydałoby się, aby transmitowali jak najwięcej spotkań. Ideał to oczywiście na żywo: czwartek - 1 mecz, niedziela - 3 mecze, poniedziałek - 1 mecz. Kłopotem może być niedziela i mecze o 19 i 22 gdy grają jeszcze europejskie ligi piłkarskie, ale może chociaż coś z odtworzenia w innym terminie. Zobaczymy jak to będzie dalej, chociaż w Polsce NFL jakoś nie ma szczęścia do obszernego przekazu...
Obrazek
"Keep pounding!"

Maurycy1988PL

• Ulubiona drużyna: Chargers,Ravens

Post21 wrz 2015, o 20:03

Rosiu mógłby pogadać o tym z władzami Eleven na Polskę , nawet mecz o 22 byłby dużym czymś...wielel osób ma robotę i w nocy nie ma jak siedzieć jeśli chodzi o mecze zaczynające się o drugiej.

krisow

• Ulubiona drużyna: Carolina Panthers
  • Ulubiony zawodnik: Luke Kuechly

Post22 wrz 2015, o 16:41

@ lukaszgaszynski, hmm, chwila, pytanie... Jak oglądasz na player.pl? W sieci przecież nie ma dostępnych transmisji futbolu na Eleven Sports, NFL mogą puszczać tylko w nc+ i kablówkach? Np. teraz (wtorek, 17:00) włączając playera w komputerze mamy planszę: Na kolejną relację w player pl zapraszamy o godz. 19:45
Obrazek
"Keep pounding!"

lukaszgaszynski

Post22 wrz 2015, o 17:35

Tak, masz rację. Wczoraj na player.pl działało, dziś już nie. Przełączyłem więc na Eleven Sports i o dziwo tam mecz był pokazywany. Niestety tylko pierwsza kwarta, równo z gwizdkiem kończącym pierwszą część meczu pojawiła się czarna plansza i tak jest do tej pory. Chyba będę musiał obejść się smakiem i czekać aż Eleven dogada się z moją siecią kablową...

kaliber

• Ulubiona drużyna: Cincinnati Bengals
  • Ulubiony zawodnik: E.Smith,T.Brady

Post23 wrz 2015, o 10:07

Napisałem już pismo do UPC w tej sprawie, czekam na odpowiedź, kiedy to ruszy. Dam znać jak coś konkretnego odpiszą.
Bengals nr 1! Ponadto sympatyzuję z Cowboys,Patriots,Lions,Seahawks.

kaliber

• Ulubiona drużyna: Cincinnati Bengals
  • Ulubiony zawodnik: E.Smith,T.Brady

Post25 wrz 2015, o 11:08

Odpowiedź od UPC - "termin uruchomienia kanałów Eleven Sport pozostaje nieznany" czyli pewnie z rok trzeba będzie poczekać znając ich prędkość załatwiania.
Bengals nr 1! Ponadto sympatyzuję z Cowboys,Patriots,Lions,Seahawks.

artgot

Post25 wrz 2015, o 17:54

Witam,
Widać Eleven wypracował już schemat transmisji meczów live tylko w porze nocnej + relive około 17.
Szkoda, że w niedzielę nie ma co liczyć na transmisję o 22 (o 19 już nie wspominając).
Rozumiem, że priorytetem dla nich jest piłka kopana, ale np są mecze o 22:25 w niedzielę i np. w tym tygodniu mogliby ten mecz pokazać z poślizgiem 15 min. (po przerwie live) lub jak to robią inne stacje "wchodzą" na mecz np. 22:45 i od razu live.
Poza tym bardzo podoba mi się fakt, że w nocy nikt nie komentuje i leci oryginalny komentarz z usa, coś pięknego. Co prawda nie oglądam live po nocach bo chodzę do roboty ale nagrywarka pracuje i nie muszę słuchać jakiegoś "jelenia" po polsku :mrgreen:

Ps. Może piszcie do nich maile, ja właśnie napisałem w sprawie transmisji o 22:30 w niedzielę w sposób który podałem u góry. ;)

Dante

Post26 wrz 2015, o 17:52

W mojej kablowce nie Eleven Sports, wiec wspomagam sie weeb.tv, od czasu do czasu cos tam sie zatnie ale dziala raczej bez zarzutu.

ps. witam na forum :)

janek

• Ulubiona drużyna: New England Patriots

Post4 gru 2015, o 22:00

Dzięki wam ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kulturalnie