Teraz jest 17 gru 2018, o 04:46

Gdzie oglądamy futbol amerykański

Gry, książki, komiksy, filmy i seriale, programy TV
  • Autor
  • Wiadomość

KKAN

• Ulubiona drużyna: All football teams

Re: Gdzie oglądamy futbol amerykański

Post4 wrz 2015, o 08:54

Witam,
czy ktoś posiada jakieś linki do obejrzenia bieżących (wczorajszych) spotkań NCAA z odtworzenia?
Pozdrawiam
Obrazek

Michal29

• Ulubiona drużyna: Hawks
  • Ulubiony zawodnik: Russell Wilson

Post4 wrz 2015, o 15:18

http://www.noonkick.com/

Co najmniej kilka meczów prędzej czy później tam trafi :)
Na starym forum: WaltJones

oceansizer

• Ulubiona drużyna: Patriots, Eagles
  • Ulubiony zawodnik: DMac, G.O.A.T, Moss

Post6 wrz 2015, o 08:06

Może ktoś coś słyszał na temat kodów promocyjnych na nfl gamepass? Póki co jeszcze cierpliwie czekam, że coś się pojawi,chociaż o ile pamięć mnie nie myli, to rok temu o tej samej porze chyba już kod Rep15 był. 199$, to cholera duzo trochę, może ktoś w tym roku wykupował na nfl2go i podzieli się doświadczeniami, co i jak? Z góry dzięki za wszelakie info.
" Talent sets the floor, character sets the ceiling " - Bill Belichick.

sz

Post6 wrz 2015, o 11:38

oceansizer napisał(a):Może ktoś coś słyszał na temat kodów promocyjnych na nfl gamepass? Póki co jeszcze cierpliwie czekam, że coś się pojawi,chociaż o ile pamięć mnie nie myli, to rok temu o tej samej porze chyba już kod Rep15 był. 199$, to cholera duzo trochę, może ktoś w tym roku wykupował na nfl2go i podzieli się doświadczeniami, co i jak? Z góry dzięki za wszelakie info.

Kodów promocyjnych na dzisiaj nie ma / nie są znane.
Nfl2go sam nie wykupiłem, ale są dwie poważne wady:
1. To jest "spiracony" gamepass (a dokładniej chyba aplikacja mobilna gamepass, która jest kiepsko zabezpieczona) i w każdym momencie może być "zdjęty". Kupując nfl2go finansuje się jakichś kolesi, którzy kradną sygnał gamepassa i sprzedają jako swój. Przez chwilę na reddicie ktoś wrzucił to samo za darmo (no dobra, niedokładnie to samo, bo tylko linki do meczów na żywo, NFLN i Redzone, bez archiwum meczów), ale szybko znikło i linki już nie działają (NFL chyba się połapało).
2. Nfl2go ma komplet użytkowników i na chwilę obecną nie można go wykupić.

Jeżeli chodzi o gamepassa to:
1. Jeżeli płaci się w brazylijskich realach wychodzi ponad 10% taniej taniej (albo jeszcze niedawno wychodziło, ostatnio nie sprawdzałem), ale nie wiem czy można w ten sposób dostać zniżkę z PLFA.
2. Jeżeli komuś nie zależy na Coaches Film, to polecam wykupić pakiet Season a nie Season Plus. W każdej chwili można zrobić upgrade do Season Plus za 70 dolców, a pod koniec sezonu regularnego cena upgrade'u spada do 50 dolców (przynajmniej w ostatnich dwóch sezonach), więc Season Plus kosztuje 180$ a nie 200$. W sezonie regularnym pakiet Season różni się od Season Plus tym, że w tym pierwszym w Coaches FIlm są dostępne tylko fragmenty meczów.

czapski

Post6 wrz 2015, o 23:42

Ja w zeszłym roku też kupiłem "Season" a nie "Season Plus" i sobie bardzo chwalę taki wybór- ale dla mnie główna atrakcja to NFLRedzone w Regular Season, nie za bardzo mam możliwość oglądanie PlayOffs live po nocach.

enricco

Post9 wrz 2015, o 20:27

Niestety będzie trzeba kupić GP tylko ze zniżką od PLFA, bo nie zanosi sie na żadne rabaty od NFL. :(
170 dolców ... Trza to jakoś przeżyć.

Mateusz Lewandowski

• Ulubiona drużyna: DAL

Post10 wrz 2015, o 05:58

jeżeli dobrze rozumiem zniżkę od PLFA to jest tylko dla nowych użytkowników, a to oznacza konieczność rejestracji nowego konta w gamepass?

asdop

• Ulubiona drużyna: Cowboys

Post10 wrz 2015, o 07:34

ja też to tak rozumiem, w razie czego wolę założyć nowe konto na gamepass i mieć pewność że będzie zniżka od PLFA,
swoją drogą ja jeszcze mam jakąś nadzieję na zniżkę od NFL (po week 1), plan mam taki: na stare konto biorę gamepass na tydzień (dramowy trial) i potem zakładam nowe konto i zniżka PLFA

Cycu

Post12 wrz 2015, o 15:55

sz napisał(a):Nfl2go sam nie wykupiłem, ale są dwie poważne wady:
1. To jest "spiracony" gamepass (a dokładniej chyba aplikacja mobilna gamepass, która jest kiepsko zabezpieczona) i w każdym momencie może być "zdjęty". Kupując nfl2go finansuje się jakichś kolesi, którzy kradną sygnał gamepassa i sprzedają jako swój. Przez chwilę na reddicie ktoś wrzucił to samo za darmo (no dobra, niedokładnie to samo, bo tylko linki do meczów na żywo, NFLN i Redzone, bez archiwum meczów), ale szybko znikło i linki już nie działają (NFL chyba się połapało).

Nie wiedziałem, że 2go osiągnęło jakiś limit użytkowników. Ja wykupiłem pakiet na nowy sezon jeszcze przed draftem. Co do samego 2go.com to ja złego słowa na to nie powiem. Spiracony? Pewnie, że tak, ale działa doskonale. Jestem z nimi już drugi sezon i zapłaciłem za to 140zl za oba sezony łącznie, więc nawet jeśli wyłączą mi to w tej chwili to i tak jestem do przodu względem Gamepassa.Kasa idzie do kolesi? A z Gamepassa przepraszam idzie na głodne dzieci? Wyzbyłem się w tym przypadku moralnych wyrzutów, bo i płacenie za spiracony kanał i płacenie ogromnej ceny za legalny dostęp jakoś nie w pełni do mnie trafia. Płacenie 750zł w polskich warunkach za dostęp do kanału, z którego w zasadzie korzystam przez 5 miesięcy w roku jest dla mnie przegięciem. Wolałem naprawdę zapłacić 70 zł (może wyłaczą, trudno się mowi) i za resztę kasy kupić fajne prezenty dla dzieci, sobie dobrą whisky na niedzielne wieczory i zamówić koszulki Ravens ze Stanów. Ot taki mój wybór jako konsumenta.

Mateusz Lewandowski

• Ulubiona drużyna: DAL

Post12 wrz 2015, o 17:29

Cycu napisał(a):
sz napisał(a):Nfl2go sam nie wykupiłem, ale są dwie poważne wady:

Nie wiedziałem, że 2go osiągnęło jakiś limit użytkowników. Ja wykupiłem pakiet na nowy sezon jeszcze przed draftem. Co do samego 2go.com to ja złego słowa na to nie powiem. Spiracony? Pewnie, że tak, ale działa doskonale. Jestem z nimi już drugi sezon i zapłaciłem za to 140zl za oba sezony łącznie, więc nawet jeśli wyłączą mi to w tej chwili to i tak jestem do przodu względem Gamepassa.Kasa idzie do kolesi? A z Gamepassa przepraszam idzie na głodne dzieci? Wyzbyłem się w tym przypadku moralnych wyrzutów, bo i płacenie za spiracony kanał i płacenie ogromnej ceny za legalny dostęp jakoś nie w pełni do mnie trafia. Płacenie 750zł w polskich warunkach za dostęp do kanału, z którego w zasadzie korzystam przez 5 miesięcy w roku jest dla mnie przegięciem. Wolałem naprawdę zapłacić 70 zł (może wyłaczą, trudno się mowi) i za resztę kasy kupić fajne prezenty dla dzieci, sobie dobrą whisky na niedzielne wieczory i zamówić koszulki Ravens ze Stanów. Ot taki mój wybór jako konsumenta.

idąc Twoim tokiem rozumowania, przychodzi dzień wypłaty i szef mówi Ci, że daje Ci 300zł a nie 3000zł bo jego zdaniem to przegięcie dać Ci 3000zł za to co zrobiłeś w tym miesiącu
sorry za offa, ale jak czytam takie rzeczy to mnie coś trafia, możliwość oglądania NFL to Twój wybór i "dobro luksusowe" a nie coś niezbędnego do życia, jak Cie nie stać to nie oglądasz, proste, jak Cie nie stać na wypicie pepsi a masz ochotę to też idziesz do sklepu ukraść, czy jednak obchodzisz się smakiem lub kupujesz tanie zamienniki (legalnie dostępne a nie jak przykład wyżej)?
może jestem przewrażliwiony, ale wybaczcie jestem mocno związany z branżą informatyczną i tu na porządku dziennym jest piracenie gier, ale tego u polaków już chyba nie wytępimy, dlaczego mam płacić za coś co mogę ściągnąć z netu, tylko już nikt nie bierze pod uwagę tego, że grę ktoś stworzył, wykonał pracę za którą chce otrzymać wypłatę
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kulturalnie