Teraz jest 18 gru 2018, o 20:21

Podcasty

Wszystko o fantasy football
  • Autor
  • Wiadomość

Jacob

• Ulubiona drużyna: Patriots, Rams
  • Ulubiony zawodnik: Sporo ich ;D

Podcasty

Post15 sie 2015, o 23:36

Podcasty to bezsprzecznie jedno z najlepszych źródeł informacji na temat Fantasy Football. Dobrze zrobiony, regularnie publikowany podcast, z właściwa mieszanką informacji i humoru to prawdziwa kopalnia wiedzy.
Oto lista najlepszych podcastów dotyczących Fantasy Football:
1. The Fantasy Footballers – Fantasy Football Podcast – świetna analiza i co najważniejsze różne podejścia do Fantasy Football prezentowane przez prowadzących. W sezonie zasadniczym Footballers regularnie publikują cztery podcasty tygodniowo.
2. CBSSports.com Fantasy Football Podcast – Jego największą zaletą jest częstotliwość. W sezonie zasadniczym 5 odcinków tygodniowo, ale nowe podcasty publikowane są przez cały rok. Jeśli więc chcecie posłuchać o Fantasy Football w marcu – możecie liczyć na CBSSports. Wadą tego podcastu jest stale rosnąca liczba „inside jokes”. Zamiast rozmawiać o Fantasy Football, prowadzący trochę za dużo przekomarzają się ze sobą. Inna wada, to brak ostrych dyskusji. Prowadzący trochę za bardzo zgadzają się ze sobą. Popełniają też niestety błędy. 2 lata temu przed sezonem okrzyknęli rewelacją Trenta Richardsona. Rok temu mieli błyszczeć Bishop Sankey i Gio Bernard...
3. Harris Football Podcast – mało znany, ale rewelacyjny podcast prowadzony przez byłego komentatora Fantasy Football w ESPN – Christopher’a Harris’a. Prowadzący nie zwraca uwagi na dane statystyczne (jak robi to większość fachowców od FF), ale koncentruje się na klasycznej footballowej analizie (tape study). W efekcie dochodzi do niezwykle ciekawych wniosków. Warto!
4. ESPN Fantasy Focus Football Podcast – chyba najpopularniejszy podcast o Fantasy Football z udziałem Matthew Barry’ego – speca numer 1 od Fantasy w ESPN. Niektórzy uwielbiają ten podcast, ja jakoś nigdy nie mogłem się do niego przekonać. Jest w mojej opinii bardzo nierówny. Zdarzają się rewelacyjne odcinki, naszpikowane wiedzą, ale są też takie, w których w ogóle nie ma merytorycznej rozmowy, a prowadzący się po prostu ze sobą przekomarzają. Warto spróbować – you’ll love i tor hate it!
5. Fantasy Football Weekly by KFAN FM – kolejny mało znany, ale bardzo dobry podcast, a w zasadzie powtórka programu prowadzonego przez Paul’a Charchian’a z KFAN FM w Minneapolis. Podcast jest naprawdę świetny – polecam, ale… jest publikowany tylko raz w tygodniu – w sobotę rano i w zasadzie nie ma czasu na to, żeby go przesłuchać przed niedzielnymi meczami. Za to bardzo polecamy go w offseason, przed draftem.
6. Ross Tucker Footbal Podcast – to podcast nie poświęcony Fantasy Football, ale polecamy go wszystkim fanom Footballu. Tucker to były zawodnik NFL, journeyman, który zaprasza go swojego podcastu masę świetnych gości. Zawodników, agentów, managerów generalnych, byłych trenerów, a nawet sędziów. W efekcie można się dowiedzieć sporo o NFL od podszewki. Jest tylko jeden problem – trzeba przymknąć oko na kolosalną ilość reklam i promocyjnych wstawek. Tucker prowadzi jeszcze podcast poświęcony Fantasy Football – Fantasy Feats: Eatin – ale szczerze odradzamy :-)
"To be successful, a man must exert an effective influence upon his brothers and upon his associates, and the degree in which he accomplishes this depends on the personality of the man. The incandescence of which he is capable. The flame of fire that burns inside of him. The magnetism which draws the heart of other men to him" - Vince Lombardi
Obrazek

Luka

Re: Podcasty

Post20 sie 2015, o 21:17

Witam na nowym Forum!

oceansizer

• Ulubiona drużyna: Patriots, Eagles
  • Ulubiony zawodnik: DMac, G.O.A.T, Moss

Post20 sie 2015, o 21:25

Witam serdecznie na nowym forum.
" Talent sets the floor, character sets the ceiling " - Bill Belichick.

kepic

• Ulubiona drużyna: NY Giants

Post20 sie 2015, o 21:34

To i ja się przywitam :D
The Catch
Obrazek

kks

• Ulubiona drużyna: Eagles
  • Ulubiony zawodnik: Dawkins!

Post20 sie 2015, o 21:36

Dzień dobry baaardzo!

Designofchaos

Post21 sie 2015, o 12:08

1... 2... 3... próba forum.

Skoro wszyscy się ładnie witają - dzień dobry wszystkim.
Design0fCha0s - poprzednio znany jako "rooted", ale przy podłączaniu konta na nowe forum coż pewnie zj**%*em i podpięło mi się konto z Twittera. To tylko jeden z powodów dlaczego nie zostałem informatykiem...

Go Steelers!

Michal29

• Ulubiona drużyna: Hawks
  • Ulubiony zawodnik: Russell Wilson

Post21 sie 2015, o 12:48

Ciekawe miejsce sobie wybraliśmy na te powitania :)

Witam wszystkich!

PS: rooted - widzę, że nie tylko ja zrypałem coś przy rejestracji :D
Na starym forum: WaltJones

Designofchaos

Post21 sie 2015, o 14:39

Michal29 napisał(a):Ciekawe miejsce sobie wybraliśmy na te powitania :)

Witam wszystkich!

PS: rooted - widzę, że nie tylko ja zrypałem coś przy rejestracji :D

Cieszę się, że jest nas conajmniej dwóch :) Naprawdę - już myślałem, że jestem odosobnionym, technologicznie całkowicie niepełnosprytnym osobnikiem :)
Design0fCha0s - poprzednio znany jako "rooted", ale przy podłączaniu konta na nowe forum coż pewnie zj**%*em i podpięło mi się konto z Twittera. To tylko jeden z powodów dlaczego nie zostałem informatykiem...

Go Steelers!

Luka

Najlepsze aplikacje o Fantasy Football

Post24 sie 2015, o 21:11

Było jkuz o Podcastach, tyeraz parę słów o aplikacjacj na smartfony o FF:

Kiedy mamy kilka minut dla siebie (na przykład w kiblu), nic nie zastąpi porządnej aplikacji z najświeższymi wieściami ze świata Fantasy Football.
Aplikacje na smartfony to bez wątpienia najlepsze źródło informacji o Fantasy Football. Wieści docierają do nas błyskawicznie. Są podane w przejrzystej formie, mamy do nich dostęp praktycznie zawsze i inaczej niż w przypadku Twittera, czy Facebooka, nie trzeba przekopywać się przez stosy innych wpisów, żeby dotrzeć do konkretnych informacji.
Aplikacje dotyczące Fantasy Football można łatwo podzielić na trzy kategorie:
* Do obsługi ligi – aplikacje, które umożliwiają zarządzanie swoją drużyną, dodawanie nowych zawodników i śledzenie przebiegu meczy. Te apki dostarczają serwisy, kóre oferują ligi FF, czyli Yahoo, ESPN, NFL, CBS i inne.
* Do przygotowywania się do draftów – duże, płatne i zazwyczaj drogie aplikacje, które są kopalnią wiedzy i pozwalają na gruntowne przygotowanie się do draftów. Oferują w większości bieżące informacje dotyczące zawodników, analizy, stale uzupełniane rankingi, dane dotyczące Depth Charts drużyn NFL i przede wszystkim narzędzia do draftowania – na sucho (Mock Drafty) i na poważnie – do prowadzenia draftów offline, z grupą znajomych. Najlepsze aplikacje w tej kategorii to FOOTBALLGUYS FANTASY FOOTBALL DRAFT DOMINATOR i ROTOWIRE FANTASY FOOTBALL DRAFT KIT. Nieco gorsze, i równie drogie są: DRAFT GURU BY FANTSYGURU.COM i DRAFT KIT IQ.
* Do czerpania informacji o Fantasy Football. Oto najlepsze z nich:
PLAYERLINE – nowa (pojawiła się dopiero w tym roku) darmowa, przejrzysta aplikacja, która z świeżymi informacjami dotyczącymi wszystkich zawodników NFL. Można je filtrować względem pozycji, na której grają zawodnicy, oraz śledzić osobno wybranych zawodników.
FANTASY PROS NEWS – bardzo polecam. Kolejna przejrzysta aplikacja umożliwiająca śledzenie zawodników z NFL, NBA i MLB. W newsy o zawodnikach są wplecione najciekawsze artykuły z fantasypros.com. Ciekawą funkcją jest też możliwość zaimportowania swoich zawodników z ligi FF na Yahoo, NFL, albo ESPN i śledzenie ich w osobnej sekcji bez konieczności ciągłego uaktualniania składów.
CBS SPORTS FANTASY – to aplikacja z pierwszej kategorii, a więc do obsługiwania swojej drużyny na platformie CBS, ale w tej aplikacji jest również darmowa, świetna sekcja z najświeższymi informacjami i analizami oraz dostęp do stale uaktualnianych rankingów.
ROTOWORLD – do niedawna moja ulubiona aplikacja z wiadomościami FF, niestety w ostatniej aktualizacji developerzy kompletnie zmienili interfejs i… niestety. Trzeba czekać na kolejną aktualizację. Tak czy inaczej – polecam, przede wszystkim, za jakość podawanych informacji.

Powrót do Fantasy Football