Teraz jest 14 lis 2018, o 16:46

Draft 2.0

Porozmawiajmy o najlepszej futbolowej lidze na świecie
  • Autor
  • Wiadomość

DexterLuthor

• Ulubiona drużyna: Saints/GB/Steelers
  • Ulubiony zawodnik: Brees/A-Rod/Bell

Draft 2.0

Post2 maja 2017, o 15:12

Proponuję prostą zabawę dla zabicia czasu. Weryfikujemy wybory naszych drużyn.
1. Obowiązują wszystkie trade z draftu.
2. Możemy zmienić każdego gracza na dowolnego dostępnego w chwili wyboru.
3. Dla ułatwienia ograniczamy się do wyborów z pierwszych trzech rund.

New Orleans Saints:
1-11 - Marshon Lattimore/Marshon Lattimore - gracz który musiał zostać wybrany, nie spodziewałem się że najlepszy CB zostanie na tablicy do 11 wyboru więc to prezent.

1-32 - Ryan Ramczyk/Cam Robinson - OL tak, Ramczyk nie. Jedyny sensowny wybór to wzmocnienie w tym momencie linii ofensywnej, narazie LT a później następca Strief'a na RT.

2-42 - Marcus Williams/Obi Melifonwu - zastanawiałem się nad Cunningham'em ale wybrałbym jednak SS znakomite warunki i świetny combine utwierdzają mnie że byłby wspaniałym wzmocnieniem obrony Świętych.

3-67 - Alvin Kamara/Jordan Willis - edge rush, edge rush, edge rush, jeżeli robić trade up to tylko po niego.

3-76 - Alex Anzalone/Tim Williams - kolejne wzmocnienie fron7 dobrze rokujący OLB idealnie wzmocniłby pass rush

3-103 - Trey Hendrickson/Dede Westbrook - skrzydłowy był potrzebny a ten wydaje się idealny dla Saints. Bardzo produktywny zawodnik którego Brees umiałby zagospodarować. W 2016 19,1 AVG i 17TD.
ŻYCIE TO JEST PIĘKNA GRA JEDNEMU ZABIERZE DRUGIEMU DA

Powrót do NFL