Teraz jest 18 gru 2017, o 06:05

NFL 2017/18 week 7

Porozmawiajmy o najlepszej futbolowej lidze na świecie
  • Autor
  • Wiadomość

krisow

• Ulubiona drużyna: Carolina Panthers
  • Ulubiony zawodnik: Luke Kuechly

NFL 2017/18 week 7

Post23 paź 2017, o 12:23

Na razie tylko zajawka. Oglądałem Carolina@Chicago - nieporadność i błędy Panthers są czasami niewytłumaczalne. Nie nastraja mnie to optymistycznie. Dzisiaj rano Atlanta@New England. Oj Super Bowl chyba siedzi w głowach, nieporadność w kluczowych momentach. Grali ryzykownie w 4 próbach, udawało się, a potem kiszka, jak np. zablokowany FG. W obronie też każda kluczowa akcja przegrana, słabo to wygląda.
Obrazek
"Keep pounding!"

kks

• Ulubiona drużyna: Eagles
  • Ulubiony zawodnik: Dawkins!

Re: NFL 2017/18 week 7

Post23 paź 2017, o 19:49

Nie wiem czy zwróciliście na to uwagę, ale NFL poszło mocno do przodu z prezentacją meczów.
1) Zaczęli masowo zamieszczać filmy z bieżących wydarzeń na Youtube. Dla mnie rewelacja. Odtwarzacz na stronie nfl.com był mega zamulający, a na yt wszystko chodzi jak ta lala.
2) Zaczęli robić highlightsy z meczów o długości 8-10 minut, zamiast jak to było do tej pory ok. 3 minutowe. Przy nowej formule mamy w filmie akcje z prawie każdego drive'a, natomiast w starej zdarzało się, że nawet nie wszystkie turnovery się zmieściły.

Jeśli chodzi o tę kolejkę, to jest to jedna z mniej zaskakujących w tym sezonie. Zaskoczyły mnie tylko wygrane Bears i Chargers.

Powrót do NFL